Sztuka Dialogu. Grupa Procesu Gestalt

„Sztuka Dialogu” grupa procesu Gestalt

 III edycja już za nami. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za twórcze spotkanie.

„Sztuka Dialogu” to warsztat rozwojowy dla profesjonalistów, w ramach Kontynuacji Rozwoju Zawodowego.

Zapisy

„Na początku jest relacja” Martin Buber

…Czym jest Dialog w Gestalt Therapy?

Dialog – oparta na szacunku międzyludzka interakcja, rozwija wrażliwość na odmienne postrzeganie świata i skłania do lepszego poznania innych jak i nas samych; daje możliwość odkrywania wspólnych wartości i tego co potencjalnie łączy, stanowi okazję zgłębienia różnic i rozwoju własnej tożsamości.

Czego możesz się dowiedzieć o sobie?…i o swoich klientach/pacjentach?

Celem tej 2-dniowej grupy jest doświadczenie siebie autentycznie w relacjach. Takie uważne skupienie się na procesie relacji z drugą osobą, jest podstawą Dialogu Egzystencjalnego i pozwoli na pełniejsze uświadomienie odczuć, myśli, reakcji i zachowań oraz posłuży lepszemu poznaniu siebie, swojego profesjonalnego i osobistego potencjału.

Dlaczego gestaltowski Dialog jest taki skuteczny?

Grupa skierowana na proces relacyjny pomiędzy jej uczestnikami „Tu i Teraz”, i prowadzona przez dwoje doświadczonych psychoterapeutów i superwizorów Gestalt, w atmosferze bezpieczeństwa i pełnej akceptacji, zainspiruje i dotknie ‘uzdrawiającej’ istoty dialogu. Taka praktyczna nauka pozwoli na zrozumienie i ucieleśnienie (embodiment) metody, która uczyniła współczesną Gestalt Therapy wyjątkowym, relacyjnym podejściem do zmiany. Nasz mózg jest nastawiony na dialog i połączenie ze środowiskiem, my rozwijamy się w relacji i w kontakcie ze środowiskiem, nieustannym dialogu ze światem i innymi.

Jakie korzyści wyniesiesz z warsztatu?

Uczestnictwo w „Sztuce Dialogu” może być twoją jednorazową inwestycją rozwojową, poszerzeniem świadomości niezbędnym w zawodach związanych z wywieraniem wpływu na innych i towarzyszeniem w procesie zmiany lub wstępem do dalszego profesjonalnego rozwoju i uczestniczenia w już drugiej edycji,

Rocznego Programu Gestalt Therapy dla Profesjonalistów (II edycja, początek marzec 2017 w Łodzi) opartego o grupowy proces „przeżuwania” i asymilowania podstawowego wykładu Gestalt Therapy, na podstawie książki, która zmieniła psychoterapię i inne pokrewne dziedziny, autorstwa Perlsa, Hefferline’a i Goodmana, nigdy nie przetłumaczonej na język polski. Umiejętności profesjonalne i osobiste oparte o podejście Gestalt Therapy, wzbogacają metody pracy profesjonalistów.

Zapraszamy wszystkich , którzy chcą poszerzać swoją wiedzę i rozwijać się zawodowo, i którzy są zainteresowani gestaltowskim podejściem dialogującym. Grupa procesu Gestalt przeznaczona jest dla psychoterapeutów pracujących w różnych nurtach teoretycznych, także Gestalt, jak również psychologów, pedagogów, coach’ów, trenerów, oraz studentów dwóch ostatnich lat szkół psychoterapii. Wszystkich profesjonalistów, którzy są zainteresowani doświadczeniem tego podejścia w praktyce, relacją, dialogiem i postawą dialogującą, praktyką procesu relacyjnego „tu i teraz” i „teraz i jak” jako narzędziem zmiany.

Prowadzący:

Ewa Canert-Łąka i Piotr Mierkowski

 

„Prowadzimy go razem, inspirując się nawzajem i dotykając istoty dialogu, źródła “uzdrowienia” i przywrócenia kontaktu”- Ewa &Piotr

 

Gdzie odbywa się warsztat?

Termin: wkrótce

Miejsce: wkrótce

Więcej informacji,  i zapisy: Kontakt

Ile musisz zainwestować?

Warunkiem umieszczenia na liście uczestników jest zapisanie się na listę przez formularz na naszej stronie

Inwestycja: XXX PLN

warunkiem umieszczenia na liście uczestników, jest zgłoszenie e-mailem chęci uczestnictwa i opłata dokonana na konto podane w zakładce KONTAKT

Ilość miejsc: do 10

*niniejsza informacja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu  prawa, ceny mają charakter orientacyjny.